Prosinec 2016

PF 2017

18. prosince 2016 v 21:35 | Sabča
Přejeme Vám všechno nejlepší do nového roku!
A děkujeme za podporu v roce letošním. Moc si toho vážíme.


Vánoce, vánoce přicházejí!

18. prosince 2016 v 21:32 | Sabča |  Stalo se...
O víkendu 16.-18.12. jsme společně vyrazily do Desné, abychom tradičně oslavily oddílové vánoce :-) FOTODOKUMENTACE od Píti ZDE.

V pátek jsme nezačaly slavně, protože se nám podařilo přejet naši cílovou stanici. Cestu s batohy jsme si tak protáhly o necelý kilometr, ale všechny Housenky, Lišky, Veverky i Tučňáci to zvládly skvěle :-) Po večeři jsme vyráběli geometrické sněhuláčky pod vedením Lidušky. Přes urputný boj s lepidlem se skoro všem podařilo slepit alespoň hlavičku. A těm nejzdatnějším se povedlo připojit i tělíčko!


V sobotu jsme se probudily do nádherného počasí a nešlo jinak než vyběhnout na rozcvičku ven. Dopoledne jsme strávili na chatě hraním nejrůznějších vánočně laděných her. Po obědě jsme vyrazily na procházku do okolí, jejímž hlavním cílem byla přehrada Souš. Stavěly jsme sněhuláky, hrály Eskymáckou honičku, zkoušely jsme chodit po sněhu bez propadnutí...
Večer patřil "štědrovečerní večeři", ke které v našem podání patří bramborový salát, ovocný salát, zeleninový salát, jednohubky, spousta cukroví a banány v čokoládě :-) Nechyběly ani dárečky a zpívání koled. A jako překvapení Shrekoleda!


Neděle byla hlavně ve znamení úklidu (velká chata - velký úklid), ale našel se čas i na hry :-) Zahrály jsme si na Kočku a myš, stříhanou, pomohly jsme Ježíškovi sehnat dárky podle vánočních dopisů...


P.S. Zbylo nám trochu bramborového salátu, tak jsme ho zabalily dětem s sebou do krabiček místo cukroví:-) Doufáme, že Vám chutnal :-)

Vánočka v Desné

4. prosince 2016 v 20:26 | Sabča |  Těšíme se...

Poslední víkendová akce tohoto roku je tady!
Nenechte si ji ujít, protože na nás čeká spousta her, zábavy, dobrého jídla
a neopakovatelná vánoční atmosféra :-)
Těšíme se na Vás!


Kdy: 16. - 18. prosince
Kde: Desná
Sraz: v 16:50 na vlakovém nádraží
Rozchod: v 14:35 na vlakovém nádraží
S sebou: spacák (na místě jsou matrace, takže karimatka není nutná), přezůvky, vhodné oblečení na ven a dovnitř, nejlépe dobré nepromokavé boty, hygienu, penál, nůžky, lepidlo, hrneček, lžíci, jídlo na páteční večeři, cukroví na ochutnávku, buchtu na snídani, 2 brambory, kdo chce: jídlo pro zvířátka do lesa (tvrdý chleba, jablka, mrkve,...), 300 Kč, malý dáreček (ideálně vlastnoručně vyrobený), také nezapomeňte domluvené suroviny na jídlo, které budete vytvářet ve družině (děti se dohodnou na schůzkách)

Mikulášská 2016

3. prosince 2016 v 19:17 | Beruš |  Stalo se...
Mikulášská taškařice je za námi! Celou akcí nás provázeli hrdinové sitcomu Comeback s hlavním moderátorem Ozzákem. Viděli jsme spoustu krásných scének a masek. Náš oddíl reprezentovali Tučňáci se scénkou Toma a Jerryho, Lišky s Tučňáky z Madagaskaru a Veverky se svojí Ovečkou Shaun! Po shlédnutí scének jsme se dozvěděli výsledky Vyzvědače, ve kterém vyhrál s velkým náskokem modrý tým (náš oddíl + 4. chlapecký)! :) Na závěr dorazil Mikuláš s anděli a čerty :)
Zde si můžete prohlédnout pár fotek a videa ze scének :)
Registrace 2016

1. prosince 2016 v 20:10 | Skippy
Vážení rodiče,

s končícím rokem 2016 je potřeba uhradit registrační poplatek na rok 2017 ve výši 700 Kč.

Registraci posílejte prosím na účet 2100954214/2010. Variabilní symbol najdete zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/133CfD4Xq-QWYpdMU1efPDil8-D7H4ugKk81u2U1iuck/edit#gid=444458221.

Prosíme o uhrazení do 31. 12. 2016.

Děkujeme za spolupráci!