Prosinec 2010

Do nového roku..

30. prosince 2010 v 13:42
PF 2011
..členkám, jejich rodičům a všem našim příznivcům přejeme v novém roce jen to nejlepší..

Světýlko rozdáno

23. prosince 2010 v 20:31 Stalo se...
Ve čtvrtek, v odpoledních hodinách, se na náměstí sešlo spoustu lidí, kteří si přišli vyzvednout od skautů světýlko až z Betléma a zpříjemnit si poslední odpoledne před Štědrým dnem zpíváním koled..
světýlko

Děsné vyblbnutí v Desné

19. prosince 2010 v 17:08 Stalo se...
Na tradiční vánoční víkendovku jsme tentokrát vyrazili na skautskou chatu v Desné!
společná
V sobotu, hlavní den vánočky, jsme se rozdělili - jedna půlka strávila dopoledne na lyžích či snowboardu..
lyžaři

..druhá se šla projít k Souši..
pěší
Odpoledne jsme připravovali jídlo na večer - salát, chlebíčky, cukroví.. A večer přišel Ježíšek..
Ježíšek
Počasí nám přálo, sluníčko svítilo.. Jen škoda, že nás bylo tak málo.. Snad nás příští rok pojede víc!

Návštěva pravěku

6. prosince 2010 v 13:23 Stalo se...
V sobotu odpoledne se všechny Chobotnice společně s celým střediskem přenesly do pravěku a užily si tradiční mikulášskou taškařici. Pro letošní rok jsme i vyměnily námi velmi oblíbené tanečky za scénky inspirované pravěkem.
Želvičky zahrály scénku o pirátech z Karibiku, kteří se dostali do pravěku - akční scénka a úderná hudba probudila i některé ospalce.
želvičky
Scénka v podání Myšek byla velice poučná a nyní už víme, jak se připravit na lov mamuta, jak ho ulovit a taky jak ho správně sníst. Tato scénka, která byla pojmenovaná Lov mamuta, v celkovém bodování skončila na krásném druhém místě, i když při vyhlašování došlo k velikánské chybě a moderátoři toto místo přiřadili prvnímu dívčímu oddílu. Od pořadatelů se nám dostalo obrovské omluvy a prý vše napraví, tak uvidíme. Každopádně Myškám moc moc moc GRATULUJEME.
myšky
Poslední představení z našeho oddílu měly Ještěrky, které si připravily scénku o Simpsonových a o tom jak se k nim pomocí stroje času dostal jeden Neandrtálec. ještěrky
A že mikulášská pro nás byla opravdu úspěšná, tak kromě druhého místa za nejlepší scénku můžeme být hrdí na Jíťu, která byla vyhlášena jako druhá nejlepší maska na mikulášské.
Jíťa
Samozřejmě jsme měly hodně kandidátů na vítězství, i Nela byla přesvědčivá pravěká žena a myslím, že bychom daly dohromady celou pravěkou tlupu - na pomoc nám přišla i Šárka s nejmladší členkou Aničkou.
Anička