Listopad 2006

Středisková víkendovka světlušek

28. listopadu 2006 v 20:19 | Pavla a Róza |  Stalo se...
17. - 19. listopadu 2006 se konala velkolepá akce, a to středisková víkendovka pro nejmenší. Zúčastnilo se nás 61!! Za náš oddíl Chobotnic jelo 24 účastnic ( 6 Želviček, 11 Ještěrek, 4 Myšky, 2 Poštolky a 1 Kráčmera + Jessy).
Velice náročná cesta se 3 přestupy...
Bydlely jsme v klubovnách jilemnických skautů...
V sobotu jsme se vyškrábaly na vrch Kozinec, hrály různé hry, obdivovaly pohyblivý betlém v Krkonošském muzeu a některé z nás si vyzkoušely své plavecké dovednosti :)

Vyzvědač v turnovských ulicích...

12. listopadu 2006 v 9:58 | vůdkyně |  Stalo se...
V podvečer Martina se nás Chobotnic sešlo přes 30, abychom společně jako nejbystřejší, nejmrštnější, nejchytřejší...vyzvědačky vyrazily do turnovských ulic...
Pravidla byla vysvětlována pro celé středisko, jenom naše nejmenší měly soukromý výklad...
Vyrážíme! Otázky připraveny, hlavní stan už na nás čeká v garáži za cukrárnou U Janatů. Tam navážeme červené fárborky na své bundy, rozdělíme se na "vyzvědače" a "hlídače" a přesně v 16.45 jdeme do boje!!!
Všechny menší byly rozděleny k starším holkám, největší zážitek zřejmě získala Klárka v týmu s Evičkou, které se plížily, kde se dalo...a podle toho také potom vypadaly:)
A jak jsme dopadli? Kluci z 1. oddílu nám určitě pomohli k dobrému umístění, které se ale dozvíme, až budou výsledky správných odpovědí vyhodnoceny:)
Jak se vám Vyzvědač líbil? A co nejvíce? Napište nám do komentářů:) A díky všem, kteří se zúčastnily(i)...

Ub(i)ytí v Jesenických horách

9. listopadu 2006 v 16:19 | Žirafa
Četli jste deník ze Šumavy? Líbil se vám? Chtěli byste se dozvědět o letošním putování po Jeseníkách? Dejte vědět a první díl na sebe nedá třeba dlouho čekat...

Jarek Nohavica v Turnově...

9. listopadu 2006 v 15:54 | Žirafa |  Stalo se...
Jarek Nohavica v Turnově!
Byli jste? Jaká písnička se vám líbila nejvíce? A jakou jste chtěli slyšet? Napište komentář! Těšiíme se...

Zazimování Chobotnic

4. listopadu 2006 v 14:41 | Žirafa |  Stalo se...
Přišel čas zimy a s tím i naše zazimování. Akce 4.11.2006 určená pro Poštolky a Kráčmerky byla tentokrát úspěšná, alespoň co se počasí týče - nepršelo jako minulý týden, kdy se tato akce měla původně uskutečnit, ale "jen" sněžilo. Ale ani to nás neodradilo od přípravy dříví - aby nám o schůzkách bylo příjemně! Dík patří všem, které se zúčastnily - Kamča, Jahůdka, Verunka, Žirafa a vůdkyně, ale taky Alešovi, bez kterého bychom to nezvládly tak dobře... :-)
...nařezat
...posbírat
...naskládat
...a můžeme jet:-)
A jedna hádanka na konec...Kdo to je?

Jak jsme se rozrostly...

3. listopadu 2006 v 16:32 | Žirafa |  Myšky
Tak už jsme větší, i když stále malé Myšky... Společné fotky jsou toho důkazem! Doufáme, že nám to vydrží a rády mezi sebou přivítáme i další nové členky...